36 | Manouk Snel

Manouk is 26 jaar en woont al zeven jaar in Utrecht. Ze volgt een traineeship Sociale Zekerheid & Zorg en werkt in het weekend bij Café Ome Willem. Vanuit haar werk ziet ze hoe belangrijk het is dat zorg en ondersteuning toegankelijk, begrijpelijk en dichtbij zijn.

Ze wil zich inzetten voor een gemeente waar mensen op tijd hulp krijgen en niet vastlopen in ingewikkelde systemen of lange wachttijden. Goede ondersteuning moet vanzelfsprekend zijn, juist voor wie het nodig heeft.

Daarnaast hecht Manouk veel waarde aan horeca als plek voor ontmoeting en verbinding. Samen met cultuur zorgt horeca voor een levendige stad waar iedereen zich welkom voelt en waar ruimte is om samen te komen. Namens Student & Starter wil zij het jonge geluid in de gemeenteraad versterken.

Vorige
Vorige

35 | Niels Peuchen

Volgende
Volgende

37 | Jop Hartemink