Dank voor je stem! Wat nu?
Student & Starter heeft afgelopen woensdag haar zetels verdubbeld. Met 6445 stemmen nemen Tim Homan en Eva Oosters hun plek in de raad in. Nu is het moment om te bepalen wie het college gaan vormen.
Door de uitslag van afgelopen woensdag wordt het vormen van een coalitie nog een ingewikkelde puzzel. GroenLinks neemt hierin, als grootste partij, het voortouw.
Student & Starter heeft de afgelopen jaren als kleine partij bewezen dat met een constructieve houding veel mogelijk is. Na jaren van constructieve oppositie, ziet Student & Starter een plek in de coalitie wel zitten. Ook de frisse blik vanuit de oppositie blijven geven is niet verkeerd.
Student & Starter gaat zich in gaan zetten voor een groen, sociaal en inclusief Utrecht. We hebben er zin in en kijken met ambitie naar de komende jaren. De stad heeft zeer progressief en groen gestemd. Dat geeft ons hoop dat we met slimme oplossingen samen kunnen werken aan een stad die op de toekomst is voorbereid. Wij hebben er zin in!